keithkarl2007
Member
ooo
Last edited:
all 4 is 50 euro? that's like what, $80 U.S. ? It sounds steep, but what do I know? How much would it cost to just buy a slab? I'd buy the whole slab, cut that up, divide how much I yield by the cost, add a buck or two and that's the deal...which sounds to me like a heck of a deal, because I see people selling pen blanks for $5, but I can buy the lumber of that blank for $20 a board foot which is the equivalent of 35-40 blanks.